خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

مدیرکل دفتر فنی استانداری قزوین:رفع موانع احداث راه قزوین - کلاچای باید شتاب بیشتری به خود بگیرد

  مدیرکل دفتر فنی استانداری قزوین گفت: با توجه به اهمیت و حساسیت احداث راه قزوین - الموت به کلاچای، اداره های مرتبط در این راه باید نسبت به رفع موانع آن اقدام کنند.

   پیمان پیرمرادی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات اجرایی طرح احداث جاده اصلی قزوین - کلاچای افزود: یکی از مشکلات موجود این طرح مربوط به مسائل زیست محیطی است که باید مطالعات آن به صورت کامل در استان های گیلان و قزوین تهیه تا پس از تصویب در مرکز و رفع نواقص، عملیات اجرایی آن ادامه یابد. 
  وی ادامه داد : در حوزه قزوین مطالعات زیست محیطی و کلیات طرح تائید شده اما در حوزه گیلان این کار به خاطر اختلاف نظر در انتخاب مسیر راه به تعویق افتاده است. 
  مدیرکل دفتر فنی استانداری قزوین اضافه کرد: یکی دیگر از مشکلات این طرح در استان قزوین مربوط به مسائل هزینه ای بابت خسارت های وارد شده به منابع طبیعی و تغییر کاربری ها با اداره های منابع طبیعی، امور اراضی و میراث فرهنگی مربوط می شود.
  پیرمرادی با اشاره به اهمیت و اولویت اجرای این طرح از سوی مقام عالی استان و رفع موانع و مسائل آن در اسرع وقت، ادامه داد: به منظور تسریع در رفع مشکل زیست محیطی، اداره های کل راه و شهرسازی و محیط زیست هر دو استان گیلان و قزوین باید مکاتبه های لازم را به عمل آورده و نتیجه آن را نیز به دفتر فنی استانداری اعلام کنند./ايرنا


  این مطلب تا کنون 14 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : قزوین ,استان ,زیست ,مسائل ,استانداری ,گیلان ,زیست محیطی ,استانداری قزوین ,
  مدیرکل دفتر فنی استانداری قزوین:رفع موانع احداث راه قزوین - کلاچای باید شتاب بیشتری به خود بگیرد

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده