جستجو

تبلیغاتمدیرکل دفتر فنی استانداری قزوین:رفع موانع احداث راه قزوین - کلاچای باید شتاب بیشتری به خود بگیرد

  مدیرکل دفتر فنی استانداری قزوین گفت: با توجه به اهمیت و حساسیت احداث راه قزوین - الموت به کلاچای، اداره های مرتبط در این راه باید نسبت به رفع موانع آن اقدام کنند.

   پیمان پیرمرادی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات اجرایی طرح احداث جاده اصلی قزوین - کلاچای افزود: یکی از مشکلات موجود این طرح مربوط به مسائل زیست محیطی است که باید مطالعات آن به صورت کامل در استان های گیلان و قزوین تهیه تا پس از تصویب در مرکز و رفع نواقص، عملیات اجرایی آن ادامه یابد. 
  وی ادامه داد : در حوزه قزوین مطالعات زیست محیطی و کلیات طرح تائید شده اما در حوزه گیلان این کار به خاطر اختلاف نظر در انتخاب مسیر راه به تعویق افتاده است. 
  مدیرکل دفتر فنی استانداری قزوین اضافه کرد: یکی دیگر از مشکلات این طرح در استان قزوین مربوط به مسائل هزینه ای بابت خسارت های وارد شده به منابع طبیعی و تغییر کاربری ها با اداره های منابع طبیعی، امور اراضی و میراث فرهنگی مربوط می شود.
  پیرمرادی با اشاره به اهمیت و اولویت اجرای این طرح از سوی مقام عالی استان و رفع موانع و مسائل آن در اسرع وقت، ادامه داد: به منظور تسریع در رفع مشکل زیست محیطی، اداره های کل راه و شهرسازی و محیط زیست هر دو استان گیلان و قزوین باید مکاتبه های لازم را به عمل آورده و نتیجه آن را نیز به دفتر فنی استانداری اعلام کنند./ايرنا


  این مطلب تا کنون 43 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ یکشنبه 3 مرداد 1395
  منبع
  برچسب ها : قزوین ,دفتر ,استان ,زیست ,مسائل ,استانداری ,استانداری قزوین ,زیست محیطی ,قزوین کلاچای ,مدیرکل دفتر ,
  مدیرکل دفتر فنی استانداری قزوین:رفع موانع احداث راه قزوین - کلاچای باید شتاب بیشتری به خود بگیرد

تبلیغات


  تبلیغات شما در این قسمت

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 10 فروردين 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر